• Свеж
Леополд во Виена 700 ml кафематот Двојно Ѕидови на Наполи, Нерѓосувачки Челик, Сребро, 10 x 15.5 x 19.8 cm

Леополд во Виена 700 ml кафематот Двојно Ѕидови на Наполи, Нерѓосувачки Челик, Сребро, 10 x 15.5 x 19.8 cm

DEN 599.76

Од стока
Достапно.

Висок квалитет, од нерѓосувачки челик.Двојно ѕидови.Кафе ќе остане топло подолго. 700 мл.Исто така достапни во 400 мл.Се утврди сила и време на подготовка од кафе себе си со овој стилски кафематот.Кафематот е двојно ѕидови за да се задржи вашето кафе топло подолго.Достапни во 400 мл и 700 ml големини.

За производот

Купувачите избираат и