• Свеж
Bafx Производи - Замена Пешачење/Пешачење Пол Совети

Bafx Производи - Замена Пешачење/Пешачење Пол Совети

DEN 143.76

Од стока
Достапно.

Без разлика дали сте пешачење, планинарење или пешачење низ прекрасен свет, да не ќе бидат разочарани во нашите совети!Тие ќе додадете комфорт и уживање за вашите прошетки / скокање и да помогне да се зачува убавината на природата околу нас!Достапен во количина пакети од 5, 10 или 25.Кога се користи метал совети пешачење на рамно рок површини, тие може да го изгребат површината на овие карпи!Со гумени совети за вашиот столбови на кои можете да помогнете да се зачува убавината на природната средина околу вас!Имајте на ум, некои патеки БАРААТ да користите гума совети за вашиот столбови!.СПЕЦИЈАЛНО ЗА BAFX ПРОИЗВОДИ ПЕШАЧЕЊЕ СТОЛБОВИ – специјално Дизајниран за употреба со BAFX Производи пешачење столбови.СЕКОГАШ НОСАТ резервни делови – Набавка на еден од нашите поголеми пакети на совети, така што секогаш треба резервни делови рака!Ние ви препорачуваме секогаш преземање на неколку резервни делови за секој крстоносните совети како ќе се истроши со текот на времето и може да се заглавени/изгубени во калливата области, тоа никогаш не се случува да имаат некои резервни копии!.ЗАШТИТА НА животната средина – со Користење на гумени совети за вашиот столбови може да помогне да се заштитат скапоцени убавината на светот околу вас.

За производот

Купувачите избираат и