• Свеж
Космосот Пакет од 6 Пешачење Пол Замена Гума Совети Заштитници Сет за Надворешна Пешачење Столбови Пешачење Стапови за Пешачење Canes

Космосот Пакет од 6 Пешачење Пол Замена Гума Совети Заштитници Сет за Надворешна Пешачење Столбови Пешачење

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Пакет се вклучени 6 компјутери пешачење пол замена совети.Внатрешен дијаметар е 0.45 инчи, одговара за повеќето пешачење стапови, пешачење столбови, и одење canes.Изработени од гума материјал, издржливи и отпорни на абење, употреба на тврди површини, допадна цемент патот, чеша рок патот, лизгава, стрмен планински пат.Зголемување на триење помеѓу пешачење столбови и земјата, да се спречи да се лизга и работи здрав.Ефикасно да се заштити род совет од триење, и продолжување на работниот век на пешачење пол.Пакет од 6 Пешачење Пол Замена Гума Совети Заштитници Поставување Одговара за Надворешна Пешачење Столбови Пешачење Стапови за Пешачење Canes.

За производот

Купувачите избираат и