• Свеж
V Обликот Времето Соголување за Врати,1/3 Инчен Широк X 23 Долги Нозе,Вратата Времето Соголување Вратата Печат Лента на Вратата Soundproofing самолепливи СТП Пена Рамка Печа

V Обликот Времето Соголување за Врати,1/3 Инчен Широк X 23 Долги Нозе,Вратата Времето Соголување Вратата Печат

DEN 339.60

Од стока
Достапно.

【 ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ】На временски печат е windproof, dustproof, водоотпорна, анти-судир, soundproof и заштеда на енергија.На соголување временски има силно лепило подлога, лесен за употреба, може да се сече со ножици како што треба.Силна еластичност по истиснување, добро за анти-судир. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】времето соголување лепило е широко се користи во различни стакло, врати, прозори, лизгачки врати, дрвени врати, сигурносни врати, гардероби, кабинети и други пропусти.Стоп правец и прашина, се задржи температура, спаси сметки за енергија. 【V Облик Пена Печат Лента】1/3 инчен широк x 23 долги нозе,погоден за празнините од 1.38 инчен да 2.36 инчен (3,5 мм да 6mm).Висока еластичност полиуретан пена (СТП) и абење отпор полиетилен со капак (ЕЖ).Екстремно издржливи, подолг Сервисен Живот од гумени ленти, не е лесно да се деформирани под висок & ниски температури.намалување на триење и бучава ефикасно на windows/врати додека се отвора или затвора. 【Innovational Ултра-Силно Лепило】 надградена со висока вискозност мрежа поддршка има силно лепило сила, која може да се инсталира побрзо и поевтино.Ве молиме мерка јазот пред да го купите.И исчисти&се исушат на површината пред примена, го напушти уште во првата 12ч да се формира тесни печат. 【Топло Совет】Поради транспорт, на производот ќе имаат набори на секои 14 инчи.кој ќе не влијаат на запечатување функција на врата, и набори автоматски ќе се враќа со текот на времето.Ако имате било какви прашања во врска со производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Ние сме секогаш подготвени да помогнат.

За производот

Купувачите избираат и