• Свеж
Belkin USB-C Брз Автомобил Полнач 20W-Црна (iPhone Брз Полнач кој е Компатибилен со iPhone 12 Про Max/12/12 Pro/ 12 Мини, Samsung Галакси S20, S20+, S20 Ултра, Note20, Google Пиксели и Повеќе) (CCA003bt)

Belkin USB-C Брз Автомобил Полнач 20W-Црна (iPhone Брз Полнач кој е Компатибилен со iPhone 12 Про Max/12/12

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

На Belkin Разлика : Пионер во технологијата и иновациите за над 35 години.Поддржува Брзо Полнење за i Phone 8 или подоцна, i Pad Про 10.5-инчен, i Pad Про 12.9-инчен 2 генералот (0-50% обвинет за 30 минути (бара USB-C до Молња кабел, не се вклучени).Исто така, поддржува USB-Моќ на Испорака за брзо полнење од Поддржува USB Напојување со Испорака брзо полнење за компатибилни уреди, вклучувајќи i Phone 12 Про Max, 12 12 Про, 12 мини, SE, 11, 11 Про, Про 11 Max, XS, XS Max, XR, X, 8, 8 Плус, Samsung Галакси S20, S20+, S20 Ултра, Note20, Note20 Ултра, S10e, S10, S10+, Note10, Note10+, S9, S9+, Note9, Google Пиксели 4, 4 XL, 3, 3 XL и повеќе.Заштитени од страна на 2-Годишно производ гаранција и $2,500 поврзана опрема гаранција.Не вклучува полнење кабел.Стил : Самостоен.

За производот

Купувачите избираат и