• Свеж
Прозорецот Времето Соголување Лента, 1/2 x 1/4 во Дебела Црна Пена Печат (13 Метри, 2 Ролни)

Прозорецот Времето Соголување Лента, 1/2 x 1/4 во Дебела Црна Пена Печат (13 Метри, 2 Ролни)

DEN 191.76

Од стока
Достапно.

Времето Печат Лента : да ги Користите овие weatherstrip печат лента ролни ефикасно да се излади и топлината на вашиот дом во зимските и летните месеци.Мулти-Цел : црна пена печат лента, исто така може да се користи како печат околу климатизација единици, во електрични кабинети, да се земе во шок и звук, или да се стабилизира големи апарати.Лесен За Инсталација : лепило пена лента може да се намали и да се прилагодувате во саканиот облик и големина за да се осигурате дека имате совршен времето ленти за да одговара на секој прозорец или врата во вашиот дом.Лепило Пена : времето печат касетата има само-лепило поддршка за лесен за инсталација.Димензии : Секој запечатување лента се тркалаат мерки 1/2 инчи широка x 1/4 инчи дебела; 13 нозе по тркалаат; 26 вкупно нозе.Големина : 1/2 x 1/4 Инчи.

За производот

Купувачите избираат и