• Свеж
Bofell Женска Активни Долг Ракав Zip До Дуксери со Џеб Маскирани Суичери Јакни

Bofell Женска Активни Долг Ракав Zip До Дуксери со Џеб Маскирани Суичери Јакни

DEN 503.76

Од стока
Достапно.

A3 : Не, воопшто.Комплетна Поштенски До: Тоа може да се носи како Јакна или по сопствена.За боја : Бои може да се појави малку различни, поради компјутер слика резолуција и monitor settings.Тоа е полесно да се носат.Едноставно силуета е обичните шик и никогаш не се застарени.Ако сакате уникатен модел во вашата секојдневна гардероба, ова Маскирани sweatshirt е точното парче ви треба!.Лесен, Удобен кои прават да се чувствувате удобно да се носат во текот на целиот ден!.A6 : Многу меки и удобни.Ние направени од добар материјал,така што нема да имаа лош мирис, го соберете или навремено, нервозни сите проблемот сте загрижени. 【 Zip До Качулка Жените】Многу во Стилот Дизајн:Патент Затворање и Џебови, Прилагодлив Drawstring Хауба, Drawstring без метал совети, Боја Блок на ракавотдодава убаво малку детали на едноставни дуксери, Комплетна Поштенски До Пред - погодна за сите форми, Лабава Одговара, Основните Маскирани Sweatshirt.Лесно е да се добие досадно кога немате многу блузи, за да изберете од и покажат?.Тоа ќе биде одличен подарок за вашите мама, auntie, ќерка, баба, или твоите најдобри пријатели!.Измијте перење торба може да се постигне подобра функција за оптимално чистење, се прошири облека живот. 【Облека Грижа】Машина или Рака Мие со Ладна Вода и/ или Висат Линија Сува/ хлор/ Нема Сува Чиста.Најдобрите Подароци за Жените.A4 : Да, zip до маскирани е совршен за есен или зима. 【Женска Дуксери】Лесно да се Грижи:Издржливи ткаенини, не е лесно да се pilling.Совршен за да се Носат во сите годишни времиња.

За производот

Купувачите избираат и