• Свеж
LED Плакарот Светлина, 36 ДОВЕДЕ Под Кабинет Осветлување, 3 Начини Батерија Сензор за Движење Плакарот Светла со Магнетното Стапче, USB Полнење Homelife LED Барови за Гардеро

LED Плакарот Светлина, 36 ДОВЕДЕ Под Кабинет Осветлување, 3 Начини Батерија Сензор за Движење Плакарот Светла

DEN 431.76

Од стока
Достапно.

????【Три-боја на Светлина】Оваа LED сензор за движење светлина има три боја прилагодувања : кул светлина(6000k), топла светлина(3000k), и природна светлина(4500k).Секој плакар светла вклучуваат 36 компјутери светла LED извор (18 Бели Led диоди и 18 Жолти Led диоди).Еден притиснете на копчето се префрла на три лесни начини. ????【Stepless Затемнување】Овој под кабинет светлина има stepless затемнување функција за да се задоволат различните потреби.Можете да притиснете на допир switch за да го вклучите и исклучите плакарот светла.Долго притиснете за да Заличи.Ослободување и долго притиснете повторно за да мат. ????【Магнетна База】Нашите LED сензор за движење светлина е произведен со магнетна база која може да се користи во прилог 3 M магнетна лента за да го залепите насекаде.Магнетна база може да се ротира 120 степени слободно.Оваа конфигурација исто така му овозможува на сопственикот да се оддели единица и се користи како светилка. ????【Погодно за Полнење】 вградена литиум батерија 450m Ah.Само наполнете ги со користење на мини USB кабелот што доаѓа со светла.Времето на полнење е 1.5 часа, и животниот век на батеријата е повеќе од 7 дена.Црвена и зелена индикатори додека го полните екранот активен полнење и целосно наполнета статус, соодветно. ????【Секоја Прилика】Со компактен дизајн и елегантен изглед, можете да вметнете овој под кабинет светлина насекаде во затворен простор.Идеални за осветлување, под кабинет, плакар, подрум, коридор, гаража, безбедно, публикации, провизии и други темни области. [Ве молиме имајте во предвид] Ние обезбеди бесплатна замена на услуги ако имате било какви прашања по примањето или со користење на led плакарот светлина.Ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние и ветуваме да одговори во рок од 24 часа!НИЕ НЕМА ДА ГИ СПОДЕЛИТЕ СО НАШИТЕ КЛИЕНТИ ДА ТРПИ КАКВИ БИЛО ЗАГУБИ.Лесен три-чекор брза инсталација.Прво на сите, се Држи на 3 M налепница на магнетна база.Чекор 1 : да се Отстрани заштитна налепница.Чекор 2 : се Стави на магнетните база со налепници на местото каде што сакате да се стави.Чекор 3 : се Вклопуваат во светлината на магнетна база.Со 3 M лепило налепници и магнетна база, нежно притиснете за да ги собере цврсто.Под кабинет осветлување доаѓа со литиум батерија за напојување, нема потреба да се стиска, и без жици.

За производот

Купувачите избираат и