• Свеж
Layboo Стакло Боја Пластични Наводнување Може Долго Spout Наводнување Тенџере за Внатрешна Отворено Растенијата 1.4 L (Темно Зелена)

Layboo Стакло Боја Пластични Наводнување Може Долго Spout Наводнување Тенџере за Внатрешна Отворено Растенијата

DEN 1576.80

Од стока
Достапно.

Капацитетот е умерен,погоден за Балкон наводнување Затворен potted наводнување Отворено наводнување Вкусен растенијата наводнување.Висок квалитет на ПП смола материјал, Стакло во Боја , е толку јасно што можете да видите на дното и блескавата и проѕирен. 1.4 L, Тоа не е тешка, дури и ако тоа е полна со вода ,>Соодветна големина за внатрешна растенија и надвор вратата растенија.На издолжени spout лесно може да се постигне на flowerpot, која е погодна за наводнување и не е лесно да се истури вода надвор.Мазна крива и монохроматски дизајн го направите да изгледа едноставен и модерен.Тоа е исто така една убава декорација.Боја : Темно Зелена.

За производот

Купувачите избираат и