• Свеж
ESPRO P7 Двојно Ѕидови од не ' Рѓосувачки Челик Изолирани Кафе француски Притиснете + Чај Микро-филтри, 32 Унца, Мат Бела

ESPRO P7 Двојно Ѕидови од не ' Рѓосувачки Челик Изолирани Кафе француски Притиснете + Чај Микро-филтри, 32 Унца,

DEN 3832.80

Од стока
Достапно.

БИДЕТЕ СВОЈ КАФЕ + ЧАЈ ХЕРОЈ - На ESPRO Притиснете P7 е уникатен дизајн го прави лесно да се пијалак кафе-достоен чај и кафе ќе ви се допаднат; Направите вашата кујна вашата омилена место за да се добие кафе или чај.РОНКИ / МИЛ СЛОБОДЕН - за Разлика од другите притиска, патентираната двојно микро-филтри чува вашата шолја извонредно ослободени од чакал и мил; Остави без sip зад себе.НЕМА ПОВЕЌЕ ГОРЧИНА - Притискање на филтер ќе престане екстракција целосно, па вашето кафе или чај не го добие горчлив со текот на времето; последниот куп вкусови исто како и првиот.ТОПЛО со ЧАСОВИ - Изолирани двојно ѕидови од не ' рѓосувачки челик држи вашиот топол пијалак за време и никогаш нема да се скрши; да Уживате во вашето кафе или чај на свој темпо.ПРИЈАТЕЛИ ЗА ЖИВОТОТ - Изградена durably да пијалак за живот; Дизајниран за да биде вечно француски притиснете.

За производот

Купувачите избираат и