• Свеж
За полевање Може да Затворен Растенија aminigjh, Мали Наводнување Канти за Куќа Растенија, Succulents и Цвеќиња, Долго Spout, 1 Литар, со Бонус Растенијата Господин Спреј Шише(Т?

За полевање Може да Затворен Растенија aminigjh, Мали Наводнување Канти за Куќа Растенија, Succulents и Цвеќиња,

DEN 215.76

Од стока
Достапно.

????【Премиум Материјалот】 : фабриката за полевање може да се направи на висока јачина задебелена PS смола, кои се трајни и здрав кои се обезбедува квалитет и долготрајна употреба. ????【Долго Spout s décor, градина, или градинарство барака.

За производот

Купувачите избираат и