• Свеж
JOVITEC 2 Парчиња Трка Број Појас со 6 Гел Циклуси за Трчање, Велосипедизам Триатлон Маратон (Црна и Сина)

JOVITEC 2 Парчиња Трка Број Појас со 6 Гел Циклуси за Трчање, Велосипедизам Триатлон Маратон (Црна и Сина)

DEN 230.16

Од стока
Достапно.

6 Гел циклуси дизајн : секоја трка број појас е опремен со 6 гел циклуси, кои можат да носат исхрана со вас и да ви остане поткрепен за време на која било раса или конкуренцијата.Практична за користење : постојат 2 парчиња рефлексивни плоштади, кој има за цел промовирање на видливоста додека работи или трки во услови на слаба светлина; Лигавче ви дава опција да изберете на појас може да направи да се прилагоди на број случајно.Универзална одговара : трката појас е изработен од еластичен мозок, еластична и еластичен, одговара и за мажите и жените или повеќето спортисти.Разни usages : голем спортски материјали за трчање, велосипедизам, маратон, триатлон и повеќето раси или конкуренција; Направи да кошули нема повеќе уништено од страна на безбедност на иглички.Пакетот вклучува : 2 парчиња трка број на ленти, кои се доволни за секојдневно носење и замена; Мерење : на рамен појас должина е околу. 83 cm/ 32.7 инчи, ширината е за 2,5 cm/ 1 инч.

За производот

Купувачите избираат и