• Свеж
Планината-Тоа! Фиксна ТВ Ѕид | Низок Профил Фиксна ТВ Монтажа | Ултра-Тенок Флеш ТВ Монтажа за 37-70 Инчен Телевизори | Компатибилен VESA до 600x400mm | 77 Lb. Капацитет

Планината-Тоа! Фиксна ТВ Ѕид | Низок Профил Фиксна ТВ Монтажа | Ултра-Тенок Флеш ТВ Монтажа за 37-70 Инчен Телевизори

DEN 479.76

Од стока
Достапно.

ФИКСНА НИЗОК ПРОФИЛ, ТВ МОНТАЖА - Универзална ТВ монтажа заградата дизајниран за средни до големи екран ТВ & монитори кои се движат помеѓу 37 - 70 инчи.Ултра-тенок ТВ планината дизајн седи само 1.1 инчи надвор од ѕидот.ТЕШКИ ЧЕЛИК ЗАГРАДА - Рамна планината ТВ заградата придава на вклучени VESA шема.Компатибилен VESA мерења : 200x200, 300x200, 300x300, 400x200, 400x300, 400x400, или 600x400. На планината може да се одржи максимална тежина капацитет на 77 Кг.БЕЗБЕДНА ТВ ЅИД - Прилагодете и центар вашиот ТВ заедно заградата, тогаш сигурно пролетта механизам за заклучување за совршен сместување и позиционирање.Ѕидот заграда може да се монтира на стандардот 16" и 24" инчен studs и пристап кабли се прави полесно со брзо ослободување механизам.БРЗ и ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА - На вклучуваше монтирање на комплет доаѓа во комплет со едноставни инструкции и хардвер.Планината-Тоа!ТВ месеци работа со сите поголеми ТВ брендови, вклучувајќи Samsung, Sony, TCL, Vizio, Hisense и повеќе.ДОВЕРЛИВИ U. S. БРЕНД, Поддржан од страна на 5-годишна гаранција и поддржани од страна на нашите стручни, НИ се базира на задоволството на клиентите тим ние ќе бидеме среќни да одговориме на сите ваши прашања.

За производот

Купувачите избираат и