• Свеж
Продолжи-На-Рака Бодликава Жица Barbwire Продолжување На Синџирот На Линкот Ограда-Set 6 Големина 1-3/8

Продолжи-На-Рака Бодликава Жица Barbwire Продолжување На Синџирот На Линкот Ограда-Set 6 Големина 1-3/8

DEN 950.40

Од стока
Достапно.

Со цел да се вклопи 1 3/8" синџир линк ограда врвот железница.Направени од издржлив и цврсти тркала од челик што е поцинкуван да се спречи rusting и да бидат долготрајни.Пакет Големина : 6 екстензии.Лесно да се инсталира и да се прилагоди доколку е потребно.Идеално решение за додавање на потребни висина до еден синџир линк ограда без сите главоболка.Овие брзо и лесно бодликава жица (barbwire) арм проширувања беа дизајнирани и произведени лице место во нашата установа во источниот дел на Северна Каролина.Дизајнот беше развиена и имплементирана од страна на нашиот шеф инженер кој носи на маса повеќе од 42 години искуство во индустријата.Овие екстензии се инсталирани на постоечката ограда, елиминирање на потребата да се отстрани и да ја инсталирате на врвот железница.Екстензии се едноставно им била заклучена врз постоечките топ железница - брзо и лесно.Завртки се вклучени.Екстензии што може да биде поставен на било кој агол од вертикална 90 степени.Цената е за 6 екстензии со завртки.Ефективно веднаш, таму ќе биде 20% restocking такса одбива од секоја наплата за издадени кои не беа моја вина.Ве молиме мерка внимателно.Ако не сте сигурни, ве молиме јавете ми се на услуга на клиентите, јас ќе ни биде мило да ви помогне.

За производот

Купувачите избираат и