• Свеж
iCoffee кафематот француски Притиснете Кафе Притиснете 600ML Кафе Клипот 20oz Чај клипот

iCoffee кафематот француски Притиснете Кафе Притиснете 600ML Кафе Клипот 20oz Чај клипот

DEN 335.76

Од стока
Достапно.

француски притиснете.кафе клипот.чај клипот.стакло клипот.кафе тенџере.Француски Притиснете, Безбедно,еколошки : База и да се справи изработени од 18/10 од Нерѓосувачки Челик и се BPA-free полипропилен.Carafe направени на Топлина-Отпорни Borosilicate Стакло.Клипот направени од не ' Рѓосувачки Челик 18/10. Тоа е направен да outlast други кафематот Кафе Притиснете 600 ML Кафе Клипот 20oz.

За производот

Купувачите избираат и