• Свеж
Авто Исцелување Сечење Мат за Шиење, Anezus 12 x 18 Сечење Мат Занает Нож Комплет со Шиење Мат Занает Нож и SK5 Резба Ножеви Стигнале Комунални Нож Челични Владетел за Шиењ?

Авто Исцелување Сечење Мат за Шиење, Anezus 12 x 18 Сечење Мат Занает Нож Комплет со Шиење Мат Занает Нож и

DEN 383.76

Од стока
Достапно.

Хоби нож го поставите ви помогне да работи без проблеми на дрво, картон, хартија, пластика, текстил, кожа и пена одбор занает и се идеални за мали, средни и големи занает и за шиење проекти.Лекување сечење мат изработени од мек и издржливи ПВЦ да се заштити вашата работна маса површината, да не го боли на машина сечилото.

За производот

Купувачите избираат и