• Свеж
RTWAY Метал Наводнување Може, 1.5 L (или 51oz) Деца Градинарство Вода во Тенџере, Градина Наводнување Кофа Sprinkler Железо за Полевање Може да се за Отворен и Затворен Куќата Р

RTWAY Метал Наводнување Може, 1.5 L (или 51oz) Деца Градинарство Вода во Тенџере, Градина Наводнување Кофа Sprinkler

DEN 405.12

Од стока
Достапно.

Високо Квалитетен Материјал : Ова наводнување може да има трајни железо изградба, здрав метал со еко-пријателски анти- ' рѓа боени третман.Капацитет И Големина на : Светли бои и дизајн наводнување што може да со 1,5 литри капацитет (Еднаков на 0.4 гал.или 51oz), големината на литургија е за 29 x 23.5 x 12.5 cm/ 11.4 x 9.3 x 4.9 инчи.Лесен За Користење : Лесно-зафат страна се справи и spoutextra-долг клун нека ви стигне растенија подалеку без зајакнување на било други.Голема уста дизајн е полесно да се пополни.Примена : Тоа може да се користи за наводнување во резервоари за растенија, деца бањи, дрвја, наводнување на градините, итн.Тоа исто така може да се користи во затворени простории и на отворено.Совршен Подарок : Одличен подарок idear за деца, или за вас, кои сакаа мал наводнување може да наводнување на внатрешна или надворешна мали растенија.Боја : Сина.

За производот

Materiel:
Iron
Color:
Green,Pink,Blue
Size:
29 x 23.5 x 12.5 cm/ 11.4 x 9.3 x 4.9 inches
Package Include:
1 x Metal Watering Can :
- Please refer to the measurement. Tiny measuring error is allowable in normal range. :
- There might be a little color difference due to the monitor, camera or other factors, please refer to the physical item. :

Купувачите избираат и