• Свеж
DNJ MB638.20 Прекумерно Главниот Имајќи го Постави За 02-17 Nissan Altima 2.5 L DOHC QR25DE

DNJ MB638.20 Прекумерно Главниот Имајќи го Постави За 02-17 Nissan Altima 2.5 L DOHC QR25DE

DEN 859.20

Од стока
Достапно.

ОВА Е СОСЕМА НОВО : DNJ® Главните Лежишта Поставите Прекумерно .020 во. (.50mm).ОДГОВАРА : 02-17 Nissan, Suzuki / Граница, Непријателски, Непријателските Одберете, Altima, Sentra, Екваторот 2.5 L L4 DOHC Природно Aspirated QR25 DE.FITMENT БЕЛЕШКИ : Еден Сет Услуги Заврши Моторот.DNJ Мотор Компоненти е целосна линија на услуги на Домашни & Јапонски мотор делови за автомобили и камиони.Ние внимателно одбрани DNJ Мотор Компоненти како единствена услуги.DNJ има 30+ години досие за квалитет, искуство и доверба.Тоа го прави смисла за нас за да го носат бренд кој ќе ни помогне да заработите лојалноста на клиентите и на долг рок.

За производот

Купувачите избираат и