• Свеж
Молив Зафат Shamazing Табла Гумичка Shammy, Еден

Молив Зафат Shamazing Табла Гумичка Shammy, Еден

DEN 159.12

Од стока
Достапно.

Пакет Димензии : 6 Lx 1 Hx 4 W (инчи).Пакет Тежина : 0.05 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел Број : TPG366. Мека Микрофибер Гумичка мерки 5" x 3".Ги врши сите сува избрише површини (меламнин, порцелан, стакло и други суви избришете одбор површини.Користете сува или влажна да се чисти сè со извонредни резултати.

За производот

Купувачите избираат и