• Свеж
Tenax 084060 2A130002 Елени Ограда Комплет, 7' x 100'

Tenax 084060 2A130002 Елени Ограда Комплет, 7' x 100'

DEN 612.00

Од стока
Достапно.

Mesh .63 Inx.75in. 10 прилагодливи столбови. 50 себе заклучување Врски. 10 sod Staples.Tenax елени нето укината нуди лесно да се инсталира сезонски заштита да се користи во целиот летен зеленчук градини или yd.Тесна мрежа отвори овозможи да се чувствувате сила & перформанси во однос на другите лабава мрежа елени мечување.Tenax DIY елени нето укината комплет доаѓа со прилагодливи столбови, врски & sod Staples за лесно, брзо и без Нервози инсталација.

За производот

Купувачите избираат и