• Свеж
Petween Електрична Ограда Пребивање за Овци, Јагниња, Кози, Големи Живина, Кучиња, 35 H x 164' L, 14 Мислења, 2 Шила, Зелена

Petween Електрична Ограда Пребивање за Овци, Јагниња, Кози, Големи Живина, Кучиња, 35 H x 164' L, 14 Мислења,

DEN 741.36

Од стока
Достапно.

Стабилен, дури и во ридско терен или нерамна терен, компатибилен со сите комерцијално достапни пребивање.Погоден за добитокот како овци, јагниња, кози (без рогови), големи живина, големи кучиња.Особено мали ширина на мрежа во долниот дел на мрежата.Лесно да се соберат и расклопување, безбедно, УВ-отпорни на пластика.Ве молиме имајте предвид дека овој модел не е соодветен за мали животни, како што се кокошки и патки.Модели погоден за кокошки и патки ќе биде достапен наскоро.Големина : Овци | Боја : Зелена.

За производот

Купувачите избираат и