• Свеж
Колумбија Мажите Гранд Trek Надолу Паркови

Колумбија Мажите Гранд Trek Надолу Паркови

DEN 10111.20

Од стока
Достапно.

Во Колумбија, ние вредност етички, одржлив производствени практики и се залага за цел да се осигура дека партнерите со кои соработуваме и споделување на остварување на овие вредности.By проверка и валидирање на нашиот ланец на секој чекор од патот, ние може да обезбеди дека финалниот производ е одговорно извори.Внатрешната обвивка се состои од нашите метален dot моделот дизајниран за да ја задржат топлината, додека дише ткаенина dissipates влага.Ова е голема јакна ќе можете да уживате за сезони за да се дојде.Овој заштитен технологија обезбедува одлични водоотпорен заштита, чување на мајката природа елементи надвор, во исто време овозможувајќи внатре да дишат.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашите outerwear разлика.Машина За Миење.Редовно Се Вклопуваат.Јакна која трае пешачење како сериозно како што го прават, ова надолу паркови карактеристики водоотпорен-дише заштита, топлинската-рефлективен внатрешни работи, 650 пополни моќ изолација и мноштво на други практични карактеристики.Под RDS, сите страни треба да ги исполнуваат критериумите на standard.Нашиот патентиран Топлина Рефлексивни поставата обезбедува крајната топлина за управување за отворено перформанси.Воздух-порозни заштита, што е водоотпорен и дише.Нашата посветеност обезбедува добросостојба на животните стандарди се состанаа во производи што ни ги чува топли и заштитени.Впишување само на највисок квалитет на материјали, експерт крои и изработка.100% Полиестер.Со наша Моќ Надолу изолација, во комбинација со стратешки збунувачки модели, овој лесна облека, ќе се одржи флексибилност во сите правото поени без ладни места, обезбедувајќи максимална лофт за чувствувате топлина и уживање.

За производот

Купувачите избираат и