• Свеж
Висока Температура Отпорни Fiberglass Итни Оган Ќебе со Црвена Челик Складирање Кабинет, 6' x 5', Бела

Висока Температура Отпорни Fiberglass Итни Оган Ќебе со Црвена Челик Складирање Кабинет, 6' x 5', Бела

DEN 3526.32

Од стока
Достапно.

Достапни : Лесно да се идентификуваат светла црвена кабинет лесно може да се монтира на ѕид или да се постави на контра за брз и лесен пристап.Карактеристики : Ќебе мерки 5' должина x 6 "ширина; Силна, лесен, безбеден, хемиски отпорни и машина перат, ова ќебе заштитува за екскурзија температури до 1000°F. Материјал : Hemmed на сите четири страни со Kevlar конец, месинг grommets на аглите и 36" центар.Земја на потекло : Кина.Стил : Метал Складирање Кабинетот На Оган Ќебе.

За производот

Купувачите избираат и