• Свеж
Флора Bunda 8.75 Инчен Теал Катедрала Керамички за Полевање Може да се за Дома Затворен Декорација

Флора Bunda 8.75 Инчен Теал Катедрала Керамички за Полевање Може да се за Дома Затворен Декорација

DEN 1199.76

Од стока
Достапно.

8.75 x 4.375 x 6.875 : Соодветна големина и тежина лесно да се справи.Лесно Décor : нашата керамички Наводнување Може ќе помогне да го надградите вашиот растенијата игра во стил.За полевање Може само, не може да се користи за Садење.Рачно направена : Рачно направена од страна Занаетчии, Направени од керамички и насликани Теал со гланц.Употреба во Празник Centerpieces, Мантија Декорација, Изработката, Цвеќарницата работа, и повеќе. 8.75" Катедрала Керамички За Полевање Може Да.Украсите вашиот простор со оваа Катедрала Керамички за Полевање Може да.Рачно направена од страна Занаетчии, нашите керамички Наводнување Може ќе помогне да го надградите вашиот растенијата игра во стил.Направени од керамички и насликани Теал со гланц, овие Наводнување ќе Може да додадете малку шик природата на вашиот простор за живеење.Овој уникатен објект ќе ви помогне да започнете своја мала Градина во затворен простор! (Рачно направена од страна на Занаетчии). ** Нема дренажа дупка, за Внатрешна употреба!Мерење(во) : 8.75 x 4.375 x 6.875. Материјал : Керамички.Боја : Стакло Теал.

За производот

Купувачите избираат и