• Свеж
BirdRock Дома Нерѓосувачки Челик Вино Чилер - Домот Двоен Ѕид Кофа - Еден Изолирани Шише Носителот - Вино или Шампањ Кулер за Маса - Вино Додатоци - Внатрешна или Надвореш

BirdRock Дома Нерѓосувачки Челик Вино Чилер - Домот Двоен Ѕид Кофа - Еден Изолирани Шише Носителот - Вино или

DEN 767.04

Од стока
Достапно.

ЧУВАЈТЕ ги ВАШИТЕ ВИНО РАЗЛАДЕНИ : двојно ѕид изградба содржи слој на воздух обезбедување на доволна количина на изолација, така што вашите вино останува во соодветна разладени температура кога сте на трпезариска маса или седат надвор на грбот патио.Носителот може да се вклопи во стандардна големина 750ml шишиња вино и шампањ со соба за да одговара на мраз ако сакате.ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : вино чилер надворешните карактеристики на брусен челик тело со полиран акценти додавајќи убава, модерна додаток на вашата трпезариска маса или кујна се спротивстави.ВИСОК КВАЛИТЕТ : нашето вино чилер е направена од високо квалитетни 14/1 од не ' рѓосувачки челик, што го прави рѓа, дамка, и отпорен на корозија.Нерѓосувачки челик изградба, исто така, го прави лесен и лесно да се носат од кујна со трпезариска маса или патио.ПОТ-ПОМАЛКУ ВИНО КОФА : двојно ѕид изградба не само што обезбедува одлични ладно задржување но го спречува кондензација на вода, обезбедување на вашата маса или countertop останува суво.СЕ ВКЛОПУВА ВО СТАНДАРДНАТА ГОЛЕМИНА НА ВИНО И ШАМПАЊ ШИШИЊА.ДИМЕНЗИИ : 5.75" L x 5.75" W x 8.75" H. ВНАТРЕШНИ ДИМЕНЗИИ : 3.5" со Дијаметар x 7.5" Х Тежина : 1 lb.Бранеа Двоен Ѕид Дизајн.Висок Квалитет На 14/1 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Одговара на една Стандардна Големина Шише Вино.Го спречува потењето на вашето маса или countertop.Држи вашиот вино разладени подолго отколку што е типичен еден ѕид chillers.Вино останува постудено за подолго време.НАДВОРЕШНИ ДИМЕНЗИИ : 5.75" L x 5.75" W x 8.75" H. ВНАТРЕШНИ ДИМЕНЗИИ : 3.5" со Дијаметар x 7.5" Ж. На Bird Rock Дома Нерѓосувачки Челик Вино Чилер е задолжително за секој кој ужива во пиење разладени вино или шампањ на соодветна температура.На двапати ѕид изградба содржи слој од воздух, обезбедување на доволна количина на изолација, така што вашите вино останува во соодветна разладени температура кога сте на трпезариска маса или седат надвор на грбот патио.Носителот може да се вклопи во стандардна големина 750ml шишиња вино и шампањ со соба за да одговара на мраз ако сакате.Телото е изградена надвор од 14/1 од не ' рѓосувачки челик што го прави рѓа, дамка и отпорен на корозија.На двапати ѕид изградба исто така го спречува кондензација на вода, па вашата маса или countertop останува уредни и сува.Надворешноста карактеристики модерна, брусен челик тело со полиран челик акценти, или обезбедување на вашето семејство и гостите ќе се прашуваат за тоа!.Бранеа Двоен Ѕид Design High Квалитет на 14/1 Нерѓосувачки Steel Fits една Стандардна Големина Шише Вино.НАДВОРЕШНИ ДИМЕНЗИИ : 5.75" L x 5.75" W x 8.75" H. ВНАТРЕШНИ ДИМЕНЗИИ : 3.5" со Дијаметар x 7.5" Х.

За производот

Купувачите избираат и