• Свеж
HAPTIME Пластични Избрани Мини Диносаурус Личности, Малку Диносаурус Figurine, Мали Дино Играчка од 1,5 инчен - 3 инчи, Одлична за Дино Торта Topper Пакет на 12

HAPTIME Пластични Избрани Мини Диносаурус Личности, Малку Диносаурус Figurine, Мали Дино Играчка од 1,5 инчен

DEN 239.76

Од стока
Достапно.

Соберат 12 диносаурусите playsets.На нозете и опашка се меки ,Заштита на децата од тоа да биде повреден.Користење на животната средина пластика, може да се перат.Диносаурусите Големина : 3-7 cm во должина.Погоден за возраст од 3 години, & up.

За производот

Купувачите избираат и