• Свеж
Raytrue-X Ултра Меки навлаки за Стандардна Големина, Виолетова Перница Шамс Сет од 2, Декоративни Перница Покрива со Малку Pleated Дизајн 20x26 инчи

Raytrue-X Ултра Меки навлаки за Стандардна Големина, Виолетова Перница Шамс Сет од 2, Декоративни Перница Покрива

DEN 455.76

Од стока
Достапно.

【Материјал】100% микрофибер, трајни, бледнеат-отпорни и машина перат, нашата перница опфаќа се излади и да се дише, да ви удобен, мекост и мазна. 【Дизајн】Ултра-Меки Pillowcases се направена со елегантен стиснете-pleated дизајн облечи вашиот кревет стилски за сите сезони во спалната соба, гостинската соба и струка дома.Оваа прекрасна pintuck дизајн на солидна боја фрли перница опфаќа носи светла точка на троседот, како и.Перница шамс се заврши со добра за шиење бода и исклучителна изведба. 【2 Парче-Pillowcase Поставите】2 x Стандардна Големина навлаки за 20 x 26 инчи, цврсти пурпурна кревет перница поклопецот е производ на сите натпревар дома décor. 【Не Патент】перница случај не мора патент, тоа е лесно да се стави или да извади перница и да ја задржите вашата перница од лизгање надвор.Навлаки за заштита на вашата перница од валкано и да го продолжи животот на вашиот перници. 【Лесно се Грижи】Машина за миење со ладна вода, нежно циклус, собори сува врз ниски или се исуши природно, не кајгана.Микрофибер Материјал - Ultral мека микрофибер материјал се обезбеди непречено и нежно допира.Соодветна тежина, не pressue.Дише и меки за сестрана употреба.Удобност и Топлина-Спиј мирно со оваа неверојатно удобен кревет перница покрива.Оваа перница случај е погоден за сите weathers, одлична термичка способност, да ве загрее и удобност на целата година, нудејќи им на мека и пријатна се чувствуваат и ќе се добие добар ноќен одмор.Тие се исто така многу убава како декоративни перница опфаќа за троседот, може да го координира лесно со вашиот постоечки постелнина оркестарот, солидна боја со уметничка малку pleated дизајн е многу фаќање на око.Внимание-1) Pls дозволете 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. 2) Pls се разбере дека бои може да постои аберација различни поставување на слики.

За производот

Купувачите избираат и