• Свеж
Колумбија Мажите Крв и Црева Снимање Кошула

Колумбија Мажите Крв и Црева Снимање Кошула

DEN 1079.76

Од стока
Достапно.

Силна копчето-up изјава со копчето надолу стил и копчето надолу јака.Опуштено Се Вклопуваат.Omni-Shield ви помага да останете чисти и суви со противењето на апсорпција на течности.Ние ги користиме само највисок квалитет на материјали, стручна изработка, и трајни крои.Кошула дека е во право дома во skeet опсег или на терен.Оди напред.За градите, мерка во потполност дел на градите, под мишките и во текот на плешките, одржување на лента мерка фирма и ниво.Се обиде и да се валкани.За разлика од повеќето ткаенини дека апсорбира влага, Omni-Shield repels влага и суши брзо—избегнување на дамки и чување ќе се чисти.Овој лов маица е на располагање во широк спектар на бои и големини.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Колумбија е внимание на детали е она што ги поставува нашата облека за разлика од другите.За разлика од повеќето ткаенини дека апсорбира влага, Omni-Shield repels влага и суши брзо—избегнување на дамки и чување ќе се чисти.OMNI-ШТИТ : Оди напред, обидете се и да се валкани.Издржливи и долготрајни, овој сестран слој е направен од нашите Omni-Shield ослободување twill дизајниран за да се задржи чиста и сува во текот на целиот ден.ПРАКТИЧНИ ФУНКЦИИ : Копче нагоре стил со копчето надолу јака, buttoned ракави, roll-up ракави, со табот носители, и копчето обезбедени градите џеб ги задржи клучните предмети блиску и сигурно.Копче затворање.Вграден-во UPF 50 помага да ги блокира штетните УВ зраци, кога сте во областа на целиот ден.Omni-Сенка блокови UVA и UVB зраци за да помогне да се спречи sunburns и долготрајно оштетување на кожата.Omni-Shield ви помага да останете чисти и суви со противењето на апсорпција на течности.Ако излезе со делумна број, тркалезни до следното дури и бројот.Тесните ткаат конструкција со УВ абсорбента предиво блокира целиот спектар на штетните УВ зраци.Со копчето обезбедени градите џеб, навивам ракави, со табот носители, ова е кошула која е подготвена да се дојде до работа.За да се обезбеди големина можете да изберете е во право, да ги користат нашите големината на табелата и следниве мерење инструкции : За ракави, со почеток во центарот задната страна на вратот и да се измери преку рамо и надолу за да ракавот.Да бидат безбедно и заштитени.OMNI-СЕНКА : Се безбедни и заштитени.Omni-Сенка блокови UVA и UVB зраци за да помогне да се спречи sunburns и долготрајно оштетување на кожата.Овој лов кошула карактеристики на rifleman е рамо за соочи и стисокот, и напредни repellency за заштита на ткаенина од вода и дамки.Собори сува.ИЗГРАДЕН ЗА ЛОВ : Направен со нашите потпис Omni-Shield ослободување twill полиестер, оваа кошула се противи на дамки и вода, додека поместена десно рамо удобно апсорбира пушка провизиите.Тесните ткаат конструкција со УВ абсорбента предиво блокира целиот спектар на штетните сончеви зраци.Ова е долготраен облека ќе уживате за сезони за да се дојде.

За производот

Купувачите избираат и