• Свеж
МОЈОТ MIRONEY Тонот на Страна Бел Леано Железо Рака Бел Повик Гроздобер Рачни Бел Услуга Чај Вечера Бел Игра Бел за Повикување Внимание Пакување од 2

МОЈОТ MIRONEY Тонот на Страна Бел Леано Железо Рака Бел Повик Гроздобер Рачни Бел Услуга Чај Вечера Бел Игра

DEN 575.76

Од стока
Достапно.

????Пакетот Вклучува : 2 x Тонот на Страна Бел. ????Вкупна Големина : 73 125mm x/2.87" x 4.92"(Max.D*H). ????Направен од висок квалитет на леано железо,уникатно убава уште тешки рака бел. ????Широко се користи во рестораните,B&B,хотели, продавници,услугата бел,наставник бел,повик на бел за стари лица,ручек бел за да се јавите на децата. ????Гроздобер рака бел повик може да се направи јасна и јасни звукот што се слуша на далечина,која работи и за вечера бел,бел кревет,јачина на ѕвоно,класа започне,домашни миленици обука.Карактеристики : Широко се користат во рестораните, B&B, хотели, продавници, услугата бел, наставник бел, повик на бел за стари лица, ручек бел за да се јавите на децата.Спецификација : Материјал : Железо Нето Тежина : 684g Боја : Црна Браун Вкупната Големина : 73 125mm x/2.87" x 4.92"(Max.D*H) Пакетот Вклучува : 2 x Тонот на Страна Бел Забелешка : Поради рачни мерења на локации,може да бидат мали отстапувања.Бојата може да имаат различни како разлика екранот,ве молиме да се разбере.

За производот

Купувачите избираат и