• Свеж
1.2 Младенче Сеф со Водоотпорен Огноотпорни Пари Торба, Огноотпорни Безбедно со Дигитални Копче на Тастатурата и Итни Батеријата Кутија, Дома Безбедно за Пари, Наки?

1.2 Младенче Сеф со Водоотпорен Огноотпорни Пари Торба, Огноотпорни Безбедно со Дигитални Копче на Тастатурата

DEN 3119.76

Од стока
Достапно.

????【ВОДООТПОРНИ И ОГНООТПОРНИ】Нашите безбедно е направен од високо-квалитет челик со пластични прска површината, и доаѓа со водоотпорни и огноотпорни торба.Ќе го користите за чување на пари, накит, важни документи, оружје или лекови, од разбојници или intrusions.Комбинацијата на дигитален безбедно и огноотпорни торба може да се заштити вашиот скапоцености од оган, урагани и земјотреси.Answer : ___________________________ Note : безбедно не е огноотпорни, на огноотпорни торба е огноотпорни и водоотпорен. ????【ТРИ ОТКЛУЧУВАЊЕ МЕТОДИ】Можете да го поставите 3-8 цифрена шифра за безбеден, и можете да пристапите до вашите вредности многу брзо.Кога сте заборавиле лозинката или батеријата се истроши, може да се отвори сефот од страна на крие итни копче или итни батеријата кутија.За да се спречи лозинка сомневајќи се, нашите безбедно обезбедува безбедносен систем за заклучување : ако внесете погрешна лозинка три пати по ред, системот автоматски ќе се заклучи. ????【ОТСТРАНЛИВ ПОЛИЦА】отстранлив полица може да ви помогне да ги организирате важни елементи лесно, и може да се земе тоа во или го извади според вашите потреби.1.2 Младенче капацитет безбедно е лесно да се скрие во кабинетот или во плакарот.Тоа може да ги исполни вашите дневни складирање потреби и е многу погоден за заштита на вредните предмети и приватноста. ????【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】Ние обезбеди стандард челик проширување завртки, можете да гром безбедно на ѕидот или на земја па секој ќе се крадци не може лесно да одиме надвор со него.Покрај тоа, таму е мека перница, на дното на нашиот безбеден, која може да се спречи вашите вредности од тоа да биде изгребани или оштетени. ????【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】1.2 Младенче огноотпорни безбедно(12.2×14.57×11.81 инчен), водоотпорни и огноотпорни торба(8.07×5.31 инчен), две скриени итни копчиња и итни батеријата кутија.Ако имате било какви прашања, можете да побарате од нас, во секое време и ние ќе ви обезбедиме со 24-часовна онлајн услуга.Нашите сефови обезбеди 90-ден се врати или размена на услуги.Вашето задоволство е наша цел.

За производот

Купувачите избираат и