• Свеж
Пластични Наводнување Може, од не ' Рѓосувачки Челик Долги Spout Наводнување Тенџере со Мали Магла Спреј Шише за Наводнување Затворен Отворено Растенија, Succulents и Цвеќ

Пластични Наводнување Може, од не ' Рѓосувачки Челик Долги Spout Наводнување Тенџере со Мали Магла Спреј Шише

DEN 1516.80

Од стока
Достапно.

【Долго Нерѓосувачки Челик Spout】 Нашите наводнување тенџере има долга 9-инчен млазницата направени од не ' рѓосувачки челик, кои ќе ви овозможи да се вода, поточно без јавните и може да се навлезе во цвеќиња и трева почвата директно. 【Спреј Шише Вклучени】 Овој долг spout за полевање може да вклучува 10oz капацитет магла спреј шише да се грижи за и поглезите вашите растенија во потполност, можете да спреј вода на вашиот растенија за да moisten нив кога ви треба. 【Висок Квалитет на Материјалите】 телото на наводнување може да е направен од силен квалитет рециклирани зелена пластика, тоа е тешко и отпорни.Покрај тоа, проѕирен дизајн со јасни капацитет скала на страната помага да се контролира водата совршено. 【Компактен и Пренослив】На ергономски semicircle лак форма се справи со е дизајниран за лесно да ги укине и лесно да се носат.Со зелена боја мода дека зголемување на модерната естетска за украсување било стил на вашата соба или градина. 【Совршена Градина Алатка】Оваа пластика за полевање може да е важен додаток во грижа за вашите растенија и вашите омилени цвеќиња со леснотија, благодарение на ергономски дизајн кој ќе ви овозможи да ги водни растенија и цвеќиња за да ги задржи здрав.Спецификација Тип : наводнување може да Материјал : пластични + нерѓосувачки челик Магла Спреј Шише Капацитет : 10oz за Полевање Може да Капацитет : 35 мл/1 L Зошто го Избере Нашиот Долг Spout за Полевање Може да се? ✦Нерѓосувачки челик долги spout дизајниран за лесно да наводнување на растенијата токму без одлевање. ✦Доаѓа со бонус слободни магла спреј шише за наводнување мали potted растенија со магла и поток. ✦Погодна за внатрешна и надворешна употреба, лесни и со компактна големина, лесен за употреба и лесно да се чисти. ✦Повеќе научни наводнување како што може да се контролира водата совршено со јасно скала и сигурен капацитет. ✦Проѕирен шише дизајн и јасен скала која ви помага да го додадете вода и оплоди вода лесен и лесно.Се Грижи за Вашиот Растенија Добро се Задржи вашата градина и растенија добро згрижени благодарение на нашите полевање може да се со долго spout, суштински додаток во вашиот градинарство tools да се moisten вашите цвеќиња и да ги задржи совршен состојба на сите времиња.Забелешка 1. Големината се мери со раце, ве молиме оставете мала грешка на мерењето. 2. Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори.Пакет Содржина 1 x Полевање Може да се 1 x Спреј Шише.

За производот

Купувачите избираат и