• Свеж
Оградата Стегач (100x) - Планината Заварени Жица за да Винил Ограда (12-16 Колосек) - НАС Изработени од Алуминиумска Жица Клипови

Оградата Стегач (100x) - Планината Заварени Жица за да Винил Ограда (12-16 Колосек) - НАС Изработени од Алуминиумска

DEN 143.52

Од стока
Достапно.

Сигурно Прикачување на Жица да Винил Ограда.Дизајниран за 12 до 16 Мерач Заварени Жица.Долготрајни НИ се Изработени од Алуминиум.Опфаќа ~72 "на 2-железнички, ~50' на 3-железнички, ~40' на 4-железница.Завртки Не Се Вклучени, Но Достапни Во Нашата Продавница. 100 pack Closing празнините во твоите два, три, или четири-железнички винил железнички оградата никогаш не било полесно.Оградата Менгеме им помага да се создаде повеќе-трајни ограда во споредба со zip-тите, завртки/подлошки, или пластични клипови.Тоа е професионална решение за винил ограда монтери/изведувачи и сега дури и дома, фарма, и сточарство сопственици.Оградата Менгеме е направен од НАС-извори алуминиум во Американската фабрика.Тоа е дожд и времето отпорни и специјално дизајниран да биде долгорочно решение за вашата мечување потреби.Благодарение на нејзината прецизност произведени квалитетот и материјали, Оградата Менгеме е мал И силни!Со цена од само под 25 центи по клип, Оградата Менгеме плаќа за себе многу пати во текот на зачувани на трудот во споредба со пластични врски или лош квалитет клипови.Redoing ограда е исклучително скапа и одзема време.Ја заврши работата право за прв пат со Ограда Стега!Во врска со големина на паричка, Оградата Менгеме е речиси невидлива, но, сепак, тоа е многу силна!Ние работевме напорно за да се произведуваат високо квалитетни и високо-затегнувачка клип.Тоа е првиот избор на мечување професионалци за долготрајна и убава винил мечување.. Сега вие исто така може да имаат тесна и прифатлива ограда!.

За производот

Купувачите избираат и