• Свеж
(1 ОДРЕДИТЕ 2 ПАРЧИЊА) за Приватност Екран Заштитник Компатибилен со Галакси Z 3 Пати, 1PCS Надвор од(Пред) +1PCS Внатрешна Целосно Покриени Анти-Шпионски Мека Приватност ?

(1 ОДРЕДИТЕ 2 ПАРЧИЊА) за Приватност Екран Заштитник Компатибилен со Галакси Z 3 Пати, 1PCS Надвор од(Пред)

DEN 599.76

Од стока
Достапно.

Компатибилен со Галакси Z 3 Пати, Материјал : Мат Приватност Quntity : 1 PCS Надвор од(Пред) +1 PCS Внатрешниот Екран Филм. [Заштити приватноста ] : Не се ѕирнав : Анти-ѕиркаат филм Јасна пред се, ѕиркаат-доказ страна, да ја заштитите вашата приватност во сите правци Пред екранот е јасно, од страна на екранот е црн. [Не warping, нема прашина] : Лесни се вклопуваат и мазна на допир Целосно одговара, нема бели рабови, мазна лак рабови, без раце, за наплата на голи екранот се чувствуваат. [Нема отпечатоци од прсти, се чува чист] : експлозија-доказ структура на пајакова е формирана по влијание, кое ефикасно ги штити мобилен телефон екран. [Auto - поправка на мали гребнатини] : Мали гребнатини автоматски ќе се поправи во рок од 3 секунди, поголеми гребнатини може да биде нежно се нанесуваат со вашите прсти да се отстрани гребнатини.Компатибилен со Samsung Galaxy Z 3 Пати Пакет се вклучени : 1 PCS Надвор од(Пред) +1 PCS Внатрешниот Екран Мека Приватност Филм Функција : Анти ѕиркаат, заштита на приватноста Материјал : Мат Приватност Мека филм П : Што да правам ако моето екран изгледа темно по примена на екранот заштитник?A : Како ова е за приватност на филмот, тоа ќе овозможи на вашиот екран изгледа потемна од јасно филм, па можете да го прилагодите вашиот екран brightness до вас да се чувствуваат удобно.П : Зошто постојат многу меур на мојот екран?A : на Вашиот екран е не се чисти пред примена на екранот заштитник, па се уште има многу прашина на вашиот екран, на тој начин оставајќи многу меур на екран П : Постојат укината трага на екранот ,што треба да се направи : Како ова е укината телефон, тоа навистина е укината трага на средината, ние може да не се целосно да се избегне укината трага, но можете да го користите нула картичка за да им помогнам на филм без проблеми на средината, само бидете сигурни дека не туркајте ја картичката премногу силно.П : Што да правам известување за спречување на buble?А : 1.Исчистете го вашиот екран многу чисти пред да ги применуваат со влажни избрише, сушени избрише, и на крпа на пакетот. 2.Осигурајте се дека вашата рака се чисти и суви без било прав , масло, ако не, се мијат рацете и сува вашата страна. 3. Осигурете се дека место што ќе intall нив, без многу прашина, што исто така може да decrase меурчиња 4. Ве молиме да се види на intallati на видео внимателно пред да ја инсталирате, по што знаете принципот на тоа, ќе биде полесно за вас да го инсталирате.

За производот

Купувачите избираат и