• Свеж
TMH Чисто Силиконски Kerf Weatherstrip за Врати, Крушка/Прстен Форма, Бело - 20 Метри

TMH Чисто Силиконски Kerf Weatherstrip за Врати, Крушка/Прстен Форма, Бело - 20 Метри

DEN 808.80

Од стока
Достапно.

Направен од Висок Квалитет на ЧИСТО СИЛИКОНСКИ - Долготрајни и Останува Трајно во Високи и Ниски Температури.Сијалица Димензии : 7/16" x 3/8", Kerf Димензии : 5/16" x 1/8". 20 Ft Должина Напомна.Компатибилен со празнини со минимум простор од 1/16" и максималниот простор на 3/8".Уникатен дизајн за супериорен влечење во Kerf - Лесна Инсталација во Kerf канал.Боја : Бела.

За производот

Купувачите избираат и