• Свеж
Highwave BigFish француски Притиснете, 16 оз, Зелена

Highwave BigFish француски Притиснете, 16 оз, Зелена

DEN 720.00

Од стока
Достапно.

Лични бре систем да се користи со кафе или чај.Патентирана филтер овозможува целосна инфузија без слоевита.Изолирани двапати ѕид тело со еден ѕид усна.Стаклото е микробранова безбедно.Големина : 16 оз. | Боја : Зелена Тука е најумен училиште на риба што некогаш ќе ги видите!Highwave е Brew Fish зема guesswork (и горчина) надвор од вашиот утрински кафе равенка.Оваа лична подготовка систем ви овозможува да го пијалак и пијат право во истиот кригла.Рачно изработени од borosilicate стакло, на Brew Fish карактеристики патентирана shut-off вентил, пијалок-преку врвот, и двоен ѕид тело со еден ѕид усна.На двапати ѕид тело додава изолација за вашиот пијалак и твојата рака, додека еден ѕид усна го прави за супер удобно пие.Патентираната филтер ја елиминира контакт помеѓу вода и кафе штом тоа е притиснато и својата казна мрежа челик работи совршено со дури и најпознатите деликатна чај лисја.Тоа значи дека вашиот последната голтка од кафето или чајот исто вкус како вкусни како вашата прва.Секогаш таму, подготвени за вашиот авантури.Бидејќи ние веруваме дека време надвор време е добро помина.Гениј дизајни не само за вас, туку и за вашиот pup премногу.Бидејќи ние веруваме дека кучињата го прават животот подобар.Секогаш таму, подготвени за вашиот авантури.Бидејќи ние веруваме дека време надвор време е добро помина.Оригинални дизајни, изграден да направат вашиот живот полесно.Бидејќи ние веруваме дека пиво вкус подобро ладно.

За производот

Купувачите избираат и