• Свеж
Кејп Верде 3D Чанта Фрижидер Магнет за Сувенири Подарок,рачно изработени Насловна & Кујна Декорација Cabo Верде Фрижидер Магнет за Собирање

Кејп Верде 3D Чанта Фрижидер Магнет за Сувенири Подарок,рачно изработени Насловна & Кујна Декорација Cabo Верде

DEN 162.72

Од стока
Достапно.

Стил : Cabo Верде 3 D Фрижидер Магнет Патување Налепница Сувенири.Големина : За 7.5 × 6 CM мини големина.Лесно е да се држи на фрижидерот или на табла.Материјал : еко-пријателски смола и силен магнет.Карактеристики : туристичка сувенири од земјата во која патува; Дома Промоција Подарок; Убава Колекција.Служба : Ние користите E-Пакет за реализација на објектот, побрзо и што може да се провери целата следење на информации онлајн.Ако имате било какви проблеми со ставката што сте ја добиле, не грижете се, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ги реши сите по-продажбата на проблеми за вас.Искрено се надевам дека можете да уживате во нашите производи и да ви посакам среќен шопинг! -Покрај тоа, ние имаме многу различни видови на фрижидер магнети, добредојдовте на нашата продавница изберете и други стилови ви се допаѓа!.Стил : Cabo Верде 3 D фрижидер магнети,100% се рачно изработени од Кина.Големина : 7.5 × 6 CM мини големина.Материјал : Еко-пријателски смола и силна magnet Feature : Туристички сувенири магнетни налепница.Најдобри оркестарот за дом и кујна.Подарок за пријателите и семејството.Убава Колекција.Најдобра по-продажбата на : Доколку имате било какви проблеми со ставката што сте ја добиле, не грижете се, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе бидеме среќни да ги реши сите по-продажбата на проблеми за вас.Професионални фрижидер магнет продавачот : имаме многу различни видови на фрижидер магнети, од целиот свет, туристичка атракција, добредојдовте на нашата продавница изберете и други стилови ви се допаѓа!Искрено се надевам дека можете да уживате во нашите производи и да ви посакам среќен шопинг!.

За производот

Купувачите избираат и