• Свеж
Билни Влакна Нафта Мешавина на 21 Билки за Дебели Долго Раст на Косата 150 грама, го Спречува Првут, Hairfall, Оштетени третман за Коса, Поправка, Главата Грижа, Haircare Произв

Билни Влакна Нафта Мешавина на 21 Билки за Дебели Долго Раст на Косата 150 грама, го Спречува Првут, Hairfall,

DEN 167.76

Од стока
Достапно.

???????????????? ???????????? ???????????? - 21 Раст на Косата Билки се користат на ова Губење на Нафта Мешавина. ???????????? ???????? ???????????? - Пополни билки во шише и да се пополни кокосово масло целосно, така што билки се натопи во внатрешноста на нафта во целост.Оставете го за неколку часа и да почнете да го користите.Откако нафта достигнува половина шише, рефил со масло од кокос.Не оставајте ја масло за да стигнат до дното на шишето. ???????? ???????????????????????????? - Не, вештачки мирис користи.Губење на Нафта Мешавина ќе имаат питу вуди природниот мирис. ???????????? ???????????????????? - Било која возрасна група може да користите масло.Добро да се користи од страна на мажите и жените.Редовна употреба ќе ви даде неверојатен резултат.Производ рок на траење е 2 години. ???????????????? ???????? ???????? ???????????????? ???????????????????? ???????????????? - Ако не сте 100% задоволни со купувањето на нашите Билни Влакна Нафта Мешавина од било која причина, само да ни e-mail и ние ќе го вратат вашата нарачка, во целост, без прашања праша!.

За производот

Купувачите избираат и