• Свеж
Arsir Рачни лупа со Светлина, 30X 4IN Големи Осветлен Зголемувачот Очила 18 LED 3 Начини Осветлени Величаат Објектив за Постарите Rreading Книга Макуларна Дегенерација Монети,

Arsir Рачни лупа со Светлина, 30X 4IN Големи Осветлен Зголемувачот Очила 18 LED 3 Начини Осветлени Величаат

DEN 335.52

Од стока
Достапно.

????30 X Висока Моќност Зголемување : Нашата handhold зголемена очила донесе премија оптичка леќа, висок defination .Производ Големина : 20.4*10*2.2 cm / 8*3.94*0.87 инч.Зголемувачот Тежина : 242g / 0.53 lb.Пакет тежина : 397g / 0.65 lb.Мерки на претпазливост : .Лупа е направен од стакло, ве молиме далеку од остри објекти за да се избегне гребење.Ве молиме да не го користите лупа за да се набљудуваат на сонцето за да избегнете изгореници.Ве молиме избегне место лупа на директна сончева светлина за да се избегне пожар.Ако не го користите овој зголемувачот за долго време, ве молиме да го отстраните батерии за да се избегне батеријата истекување или безбедносни опасности.

За производот

Купувачите избираат и