• Свеж
VIVOSUN 5oz/sy Бариера Пејзаж Ткаенина, 3ft x 100ft Комерцијални Одделение Земјата Покритие за Отворено

VIVOSUN 5oz/sy Бариера Пејзаж Ткаенина, 3ft x 100ft Комерцијални Одделение Земјата Покритие за Отворено

DEN 911.76

Од стока
Достапно.

Тешки : Оваа ткаенина е нашата thickest бариера; Таа е составена од традиционалните ткиво на основната ткаенина со нејасни не-плетени ткаенини игла удирани со тупаници преку тоа се направи подебели и fuzzier.Добра Дренажа : Овој материјал се зголеми четворни вода пропустливост од традиционалните ткаени земјата покритие; Па воздухот и водата тече низ повеќе лесно и корисно за растенија коренот на дишењето.Јасно Водич Линија : Зелени линии се инкорпорирани во тек и се појавуваат секоја нога како водич да ви помогне да го усогласи растенија.Направен да Трае : Две - обложени игла удирани со тупаници ткаенини поставени со УВ стабилизира прави маска трае долго време.Лесно да се Намали : Мерки 3-метри Ширина од 100-метри Должина; Тоа е лесно да се намали на правото големина и лесно да се удел во земјата.

За производот

Купувачите избираат и