• Свеж
Камерон е Морска храна Џамбо Мериленд Сина Ракови - крупните Jimmys Варен (12)

Камерон е Морска храна Џамбо Мериленд Сина Ракови - крупните Jimmys Варен (12)

DEN 5133.36

Од стока
Достапно.

Џамбо Мериленд Варен Сина Ракови се многу големи ракови.Нашите ракови се 100% автентични Мериленд Сина Ракови фатени секојдневно и се доставуваат на ист ден од Чесапик Залив во Мериленд.Најголемиот ракови : 6 ¼ + инчи од совет на совет на школка Препорачува порција : 6 ракови/лице.Мериленд колосална џамбо сина ракови од Чесапик Залив се најдобри ракови во светот Свежа и вкусна : фатени, варен и испратени истиот ден тоа бродови Подготвени да јадат : едноставен загревањето вклучени.Бројот на Елементи : 12.

За производот

Купувачите избираат и