• Свеж
Органски Девојка, Бебе Пролет се Меша, 5 мл

Органски Девојка, Бебе Пролет се Меша, 5 мл

DEN 1788.00

Од стока
Достапно.

USDA Органски.Тројно се Мијат и се Подготвени да Јадат!.Одличен извор на Витамин А добар извор на folate, магнезиум и манган.Држи вашиот остар вид.Тројно се мијат и се подготвени да јадат.Organicgirl мешавини мешавина на 14 тендер бебе зелените за само точниот износ на префинета сладост, sans традиционалните горчливи, тешки цикорија зелените во традиционалните пролет се меша мешавини.Нашата зелена се нежни, слатки, и задоволство да се јаде - пролет се меша начинот на кој природата се наменети за тоа.

За производот

Купувачите избираат и