• Свеж
Sperry Жените Saltwater Снег Подигање

Sperry Жените Saltwater Снег Подигање

DEN 937.20

Од стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гума.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу Глуждот" од лак.Пета мерки околу 0.75".Подигнете отворање мерки околу 6.75" наоколу.Борба против ладни, влажни временски услови со водоотпорен Saltwater се подигне од Sperry.Патка-инспириран водоотпорен говорница.Најлон горниот дел со водоотпорни гумени нога.Остри кожа алкохол со ' рѓа доказ претходно биле вклучени за безбедна одговара.Страна патент затворање.Микро-руно поставата и cushioned insole за топлина и удобност.Не означување гумени outsole со Бран-Siping за крајна влажни/сува влечење.Производ мерења беа направени со користење големина 10, ширина М (Б).Мерења : Пета Висина : 1 инч, Тежина : 1 lb 2 Оз и на Окно : 6 3⁄4 инчи.

За производот

Купувачите избираат и