• Свеж
CrossCreek француски Притиснете кафематот, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Кафе Притиснете 34oz (4 чаши) Чај создателот со 60g Кафе Канистер, Двоен Ѕид француски Притиска со Топли

CrossCreek француски Притиснете кафематот, 304 од не ' Рѓосувачки Челик Кафе Притиснете 34oz (4 чаши) Чај создателот

DEN 670.80

Од стока
Достапно.

СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ ФРАНЦУСКИ ПРИТИСНЕТЕ.Оваа Cross Creek францускиот печат се направени од 18/10 Нерѓосувачки Челик, го прави овој француски притиснете за да биде практично трајни и rustproof француски Притиснете.ЗАДРЖИ ТОПЛО КАФЕ.Ова не ' Рѓосувачки Челик француски притиснете го донесува двојно-layer вакуум изолација технологија.Тоа може да се задржи топло кафе, се прошири на времето за кафе да се излади за 60 минути околу.ИМАЈТЕ НА МИРИСОТ И ВКУСОТ НА КАФЕТО.Оваа Cross Creek француски притиснете има три слој филтри кои се направени на 304 Нерѓосувачки Челик.Тоа може да се задржи вкусот на кафето, арома на кафе масло и филтер кафе до максимален степен.Ви даде позитивно искуство да уживаат во правење кафе.ДОБРО ЗА ПОВЕЌЕ АКТИВНОСТИ.Оваа Cross Creek француски притиснете доаѓа со 60g складирање канистер дека може складирање кафе грав или кафе во прав кога сте надвор.Тоа исто така може да се користи кога ќе се држи партии и др.Направи да уживате во вкусни кафе цело време.ЛЕСНО ДА се ИСЧИСТИ Овој Cross Creek францускиот печат е лесно да се чисти.Садот за миење е достапна за чистење овој француски притиснете кога ќе се чувствувате уморни.Ова ќе го направи ова француски притиснете за да биде елегантен и удобен помошник и подарок за вашите пријатели, вашето семејство и на себе.

За производот

Купувачите избираат и