• Свеж
BFA Метал за Полевање Може да се со Долго Spout, 1.75 L (0.46 gal) RETR (Каки)

BFA Метал за Полевање Може да се со Долго Spout, 1.75 L (0.46 gal) RETR (Каки)

DEN 660.00

Од стока
Достапно.

★ 5.63 (Дното Дијаметар) X 15.7 X 9.4(H) инчен (14.3 x 40 x 24.5(H) cm) / 458 g (1.0 lb) / Боја : Каки. ★ 1.75 литарски (0.46 галон) големина на лесна тежина за полевање може да. ★ На наводнување можат да се изработени од поцинкуван челик, кој обезбедува добра заштита од ' рѓа.обезбедување на квалитетот и долговечноста. ★ Лесно-зафат страна се справи и spoutextra-долг клун нека ви стигне растенија подалеку без зајакнување на било други. ★ Совршена големина за внатрешна куќа растенија и мали отворено или канцеларија растенија, ја зголемува влажноста на воздухот околу растенија и цвеќиња за да ги задржи здрав.Светлината и издржливи калај за полевање може да се со капацитет од 0.46 gall. (1.75 L). / Луксузен крем и калај-обложено материјал, исто така одговара на внатрешноста на куќата. ▶Детали за производот◀ МЕРКИ : 5.63 (Дното Дијаметар) X 15.7 X 9.4(H) инчен (14.3 x 40 x 24.5(H) cm) / 458 g (1.0 lb) 1.75 литарски (0.7 литри) големина на лесна тежина за полевање може да се ПОТЕКЛО : Произведено во Кина ЗАБЕЛЕШКА не се користат за ништо друго освен наменетата цел.

За производот

Купувачите избираат и