• Свеж
Urology Среќен Бубрезите Стигнале Име Картичка Значка Носителот на Ролна со Алигатор Клип, 24 инчи Дебела се Повлече на Кабелот

Urology Среќен Бубрезите Стигнале Име Картичка Значка Носителот на Ролна со Алигатор Клип, 24 инчи Дебела се

DEN 406.80

Од стока
Достапно.

Малку скапоцени, голема среќа!!Производите на Rockapatch најчесто се инспирирани од природата и имаат уникатни дизајни.Вртливата Алигатор Клип : 360 степен ротација на зглобот.Тоа придава лесно на јака, lapel, џебови, корселе, итн.На 24 инчи Дебела се Повлече на Кабелот не прави скенирање и значка допирање беспрекорно лесно!.Идеален за Медицински персонал, медицински Сестри, Лекари, Наставници, Ученици, Владата и Превоз на работниците кои се бара да носат идентификација.Зошто да не изгледаат стилски, а носи еден!.Добро спакувани.Тоа го прави голем мал подарок за Соученици Роденден, Назад на Училиште Ден, Сестра, Лекар Благодарност Ден, Училница Подароци Размена на Ден.

За производот

Купувачите избираат и