• Свеж
ecofynd 0.5 Литри Затворен за Полевање Може да се за Растенија со Долго Spout, Боја - Бела, Size - за WC3: 2 Quarts со spout

ecofynd 0.5 Литри Затворен за Полевање Може да се за Растенија со Долго Spout, Боја - Бела, Size - за WC3: 2

DEN 838.80

Од стока
Достапно.

ТЕСЕН SPOUT : дознавме дека ние секогаш се влажни биро и подот кога наводнување на зелени растенија во канцеларијата или дома, се надеваме дека да се најде подобар начин за да го промените ова; Растенијата Наводнување Тенџере со Тесен Spout може да се испрати на вода на коренот на растенијата прецизно, без губење на вода; Со 5.5" кол и 7" длабочината, тоа е најдобро одговара за удобно наводнување.ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ : Направен од висок квалитет на поцинкуван железо лист, третирани со цинк и заврши со боени го прави идеален избор за издржливи, посилни и течење-доказ вода може.Квалитетот тестирани за да се направи тоа временските resistive и да се обезбеди подолг живот.БЕЗ КАПА ДИЗАЈН : За внатрешна наводнување работа, ние претпочитаат да се користи удобен и едноставен за наводнување тенџере.Кога имаме нешто на страна, ние се уште може да се направи за наводнување работа.Згора на тоа, тоа е погодно да додадете вода, не е лесно да се течење;.УДОБНА РАЧКА : Мазни рабови не боли раката, удобен зафат овозможува одлично корисничко искуство; Разумен дизајн на рачка можат ефикасно да се намали заморот на рака, нежно навалување на наводнување тенџере и го направи вашиот наводнување работа лесно;.УБАВО ГРАДИНА ПОМОШНИК ВО ВАШАТА КУЌА : Уникатен дизајн на наводнување тенџере одговараат за сите видови на сцени, тоа е исто така убав подарок за семејство и пријатели, тие ќе сакаат ова корисно за наводнување тенџере!.Дава нежен проток на вода.Не spills и нема отпад.Совршена големина за вашата внатрешна растенија.Удобно Криви Се Справи.Издржливи сила со висок квалитет поцинкуван железо лист.Времето отпорни и нема да рѓа.Целосно Течење доказ.Рециклираат.Мат Финиш да се направи повеќе слатки и привлечни.Боја : Бела изработени од најквалитетни компоненти, 2.5 Литарски за Полевање Може да е направен од квалитетот поцинкуван лим и е сигурен да трае со години.Кога ќе се прелива вода, раката се движи по должината на справи со совршено како вода канализација од можете.Долго-матични spout и мал отвор ви овозможи контрола на проток на вода за вашите растенија и го прави полесно да се вода оние тешко да се постигне места.Оваа наводнување може да изгледа повеќе елегантен во споредба со пластични наводнување може.Таа додава како голем елемент на вашиот зелена балкон и ќе направи да се чувствувате многу посреќен отколку пред тоа.

За производот

Купувачите избираат и