• Свеж
Доктор Лесно Слонот за Уво за Миење Шише Систем - Уво Восок Смена со Слив и 20 Екстра Совети за Еднократна употреба

Доктор Лесно Слонот за Уво за Миење Шише Систем - Уво Восок Смена со Слив и 20 Екстра Совети за Еднократна употреба

DEN 647.76

Од стока
Достапно.

ПРОФЕСИОНАЛНИ УВО за ЧИСТЕЊЕ ВО ДОМОТ - Измислен од страна на доктор, на Слонот за Уво за Миење Шише Системот е дизајниран за да се обезбеди професионално ниво уво восок за отстранување лесен за употреба во домашна употреба.Се ЕЛИМИНИРА УВО ВОСОК - Уво восок израстоци и блокади, можат да предизвикаат делумно губење на слухот и општа непријатност, тоа е уште број еден причинител на слушно помагало неуспех.Слонот за Уво за Миење е брз, ефикасен третман за вишокот на уво восок израстоци што може да се направи во домот.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА - Пополнете шише со уво чистење решение, пресврт на еднократна совет, и стискаш на активирањето да се справи со спреј решение во ушниот канал.Вклучени слив собира вишокот навлегла во текот на употребата.ЗАВРШИ УВО за МИЕЊЕ СИСТЕМ за ПОЛНЕЊЕ - Секоја цел содржи Слонот за Уво за Миење Шише Систем со Три Расположливиот Совети, Слив, и 20 Екстра Совети за Еднократна употреба.Болка, притисок и чувство на исполнетост во увото.Чувството на уво е вклучен.Делумно губење на слухот.Ѕвонење на уво.Чешање и празнење.Измислен од страна на доктор, на Слонот за Уво за Миење Шише Систем е дизајниран за да се обезбеди професионално ниво уво восок отстранување дома.Овој лесен-за-користење систем има се што ви треба за да се елиминира уво восок израстоци и неговите поврзани непријатност без опасност за внесување на памук, брисеви или други туѓи објекти во ушниот канал.Така безбедно може да се користи за деца 12 години и нагоре.

За производот

Купувачите избираат и