• Свеж
LOYUYU 0.48 Галон Пластични Полевање Може да се Мали, Лесни Симпатична Затворен Отворено Градинарски Растенија, Напојување со Туш Главата, Сива

LOYUYU 0.48 Галон Пластични Полевање Може да се Мали, Лесни Симпатична Затворен Отворено Градинарски Растенија,

DEN 263.76

Од стока
Достапно.

✅ Високо Квалитетен Материјал : Направен од високо-квалитет на еколошки и не-токсични PP материјал, пластични наводнување може да има силно носивоста.Се одликува со издржливост, кој не е лесно да се биде прекината. ✅ Внатрешна или Надворешна : Функцијата за полевање може да се користат во затворен простор за вашиот potted растенија & ferns или во градината на вашите зеленчук. ✅ Појавување Наводнување Глава : На наводнување тенџере се вклопуваат добро со кој се одвојува стандард туш главата, што направи ти trivially лесно да се исцеди и тешко протекување било водата при наводнување.Дали сакате да ја водата, големи или мали цвеќиња, тоа докажува многу погодна. ✅ Научни тенџере се справи со дизајн, зафат се чувствува удобно, да се намали рака замор.Тесен Spout, вода удобен, стабилен вода излез, и не е лесно да излегуваат во јавноста.со монтажни sprinkler. ✅ Разумна Големина : Околу 5.9" широк x 7.1" на високо ниво, во кои се сместени 0.48 Литри/1.92 Quarts/1.8 L, која е погодна за наводнување на растенијата во затворени простории и на отворено.

За производот

Купувачите избираат и