• Свеж
Xprite LED Безбедно Осветлување Комплет Linkable Светлина Бар w/ Сензор за Движење се Активира за Под Кабинет Пиштол Безбедно, Шкафче, Плакар, Под Контра, Полица, Приказ 6PCS и 3

Xprite LED Безбедно Осветлување Комплет Linkable Светлина Бар w/ Сензор за Движење се Активира за Под Кабинет

DEN 1175.76

Од стока
Достапно.

ФУНКЦИЈА : Нашите крути LED безбедно светлина бар има вкупно 18 Led диоди секоја светлина лента, да даде кристално јасна бела осветлување, обезбедување светла и ефикасни внатрешни работи осветлување опција.СЕНЗОР ЗА ДВИЖЕЊЕ НА АКТИВНИТЕ : 1. Одложување на време Функција : прилагодливи на времето помеѓу 18s и 360-ти ; 2.Светлината Откривање Функција.БЕЗБЕДНО ДА се КОРИСТИ : Висок квалитет адаптер со екстра ниски saftey напон.Погоден за постојана инсталација, како што обезбедува повеќе, долготраен постојано осветлување.Работен напон : DC12 V.Водоотпорен и цврсто поврзување на кабел.БРЗА НАДГРАДБА НА ВАШИОТ ШКАФОТ ИЗГЛЕД : Две методи да се лесен за инсталација : 1. Користете ги Претходно Применети селотејп да се инсталира; 2. Користете шрафови за повеќе трајна инсталација.Вклучува (4) 12" продолжување на кабли и (1) 39" продолжување на жица.МУЛТИ-ЦЕЛ за УПОТРЕБА : го Осветлуваат вашиот пиштол безбедно, плакар, кабинет, или да се прикаже случај со оваа ниска потрошувачка и висок квалитет на светлина за полнење. (Дополнителна светлина барови и продолжување кабли може да се додаде за да се создаде поголем сет).

За производот

Купувачите избираат и