• Свеж
Bofell Женска Активни Долг Ракав Zip До Дуксери со Џеб Маскирани Суичери Јакни

Bofell Женска Активни Долг Ракав Zip До Дуксери со Џеб Маскирани Суичери Јакни

DEN 503.76

Од стока
Достапно.

*Ве молиме да направите резервација за овие, се извинуваме за сите непријатности.Боја Блок Ракави:Модерен боја блок дизајн, малку притисна дизајн го прави тоа повеќе стилски.А2 : Не, воопшто.Тоа е полесно да се носат.Најдобрите Подароци за Жените.Q4 : тоа Е доволно топло за падот?.Измијте перење торба може да се постигне подобра функција за оптимално чистење, се прошири облека живот.За големина на : Не е 2-3% разлика според упатство за мерење.Q2 : Ќе навремено или намали по испран?или не мириса лошо или нервозни?. 【патент sweatshirt жените】Повод:Погоден за Повик за Дневно/ Home/ Тренингот/ Sport/ Office/ Travel/ Одмор/ Shopping/ Street/ Партија/ Отворено/ Клуб да се Носат.A3 : Не, воопшто.Тоа ќе биде одличен подарок за вашите мама, auntie, ќерка, баба, или твоите најдобри пријатели!.Ако сакате уникатен модел во вашата секојдневна гардероба, ова Маскирани sweatshirt е точното парче ви треба!.Тоа ќе биде одличен подарок за вашите мама, auntie, ќерка, баба, или твоите најдобри пријатели!. 【Дуксери за Жените】Совршено Парче за Вашата Гардероба Натпревар:Повик Лесни Качулка е Совршен за да се архивиран нагоре или се користи како јакна натпревар со Резервоар, Cami, Основните Tees, Фармерки, Шорцеви, Leggings, Панталони или Здолниште за Концизен Изглед. 【Облека Грижа】Машина или Рака Мие со Ладна Вода и/ или Висат Линија Сува/ хлор/ Нема Сува Чиста.А1:Да, ве Молиме обратете се до големината табелата погоре и изберете ја вашата големина внимателно пред да нарачате.Q3 : Дали оваа качулка јакна материјал слабее брзо?.Патент затворање.Ако сакате да знаете повеќе одговори, можете да се обратите до "Qre случува надвор. 【 Zip До Качулка Жените】Многу во Стилот Дизајн:Патент Затворање и Џебови, Прилагодлив Drawstring Хауба, Drawstring без метал совети, Боја Блок на ракавотдодава убаво малку детали на едноставни дуксери, Комплетна Поштенски До Пред - погодна за сите форми, Лабава Одговара, Основните Маскирани Sweatshirt. 【Големина на Забелешка】НЕ КОРИСТИТЕ Големина на Табела на која не е на нашата страна, ве молиме да обрнете внимание за да ги проверите големина информации како што е подолу "ОПИС на ПРОИЗВОДОТ".A4 : Да, zip до маскирани е совршен за есен или зима.Исто така може да го Спарите оваа Термички долна облека во Зима.Лесно е да се добие досадно кога немате многу блузи, за да изберете од и покажат?.Боја : 4-каки | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.Мора да се Има Женска Дуксери во Вашата Гардероба. 【Женска Дуксери】Лесно да се Грижи:Издржливи ткаенини, не е лесно да се pilling.A6 : Многу меки и удобни.

За производот

Купувачите избираат и